آموزش مبتدی زبان انگلیسی

برای آموزش در سطح مبتدی آموزگار باید سرشار ازانرژی باشد. با توجه به شخصیت کودکانه شاگردان، آموزگار نیز باید کودک شود. شاگردان در این سطح از آموزش اکثرا کودکان هستند وکودکان به علت انرژی فراوانی که دارند تحمل نشستن پشت میز در کلاس را ندارند ودر این بخش از آموزش زمان آن است که آموزگاردر قالب سرگرمی باتوجه به موضوع درس ایده پردازی کند.

آموزش مبتدی زبان انگلیسی

چرا در آموزش مبتدی کودکان مشتاق کلاس زبان انگلیسی هستند؟

کودکان به دلایل متفاوت به زبان انگلیسی علاقه دارند. علاقه آن ها به این علت است که در کلاس های زبان انگلیسی  موسیقی های شادی آور گوش می دهند. تکالیف طاقت فرسا ندارند. آموزش آنها در قالب کاردستی است. به مرور زمان آموزه های آنها بیشتر می شود و گاهی به علت آن که زبان انگلیسی محیط جدیدی برای کودکان است علاقه نشان میدهند. آنها با استفاده از شنیداری،نوشتاری،لامسه، نقاشی کشیدن و…زبان را می آموزند.

چگونه منظورخود را به زبان آموز در آموزش مبتدی منتقل کنیم؟

تن صدا ،زبان بدن و حرکات صورت در آموزش بسیار موثر است. حرکت های دست ،برای آنهاباید معانی خاص خودرا داشته باشد. در این سطح  با کودک با صدای تند برخورد نشود، از روی میز زدم به نشانه سکوت و استفاده از کلمه دستوری” بشین” اجتناب کنید زیرا تاثیر ناخوش آیندی بر اعتماد به نفس زبان آموزان وادامه کلاس دارد.

آموزگار برای حفظ انگیزه آموزگار و زبان آموزان در آموزش مبتدی  ، چه اقداماتی را انجام دهد؟

آموزش مبتدی زبان انگلیسی

سطح مبتدی سطحی بسیار دشوار است . آموزگار درابتدا باید بر روی فعالیت های خود در کلاس مدیریت داشته باشد. گاهی امکان آن وجود دارد که کلاس در آموزش پس رفت داشته باشد؛ آموزگار از کلاس ناامید شود، این باید برای آموزگار قابل قبول باشد که اودر این افت کلاس تاثیر داشته است، انگیزه زمانی در آموزگاران ایجاد می شود که کلاس پیشرفت داشته باشد و آموزگار فید بک های خوبی را از کلاس بگیرد و شاگردان از کلاس لذت ببرد. محیط نباید محیط خشک باشد؛ بین زبان آموز و آموزگار صمیمیت خاصی وجود دارد. بگونه ای که زبان آموز، آموزگار را برای ادامه یادگیری قابل اعتماد بدانند.

لینک های مرتبط:

CLIL

تیچرزکلاب

فانگلیش

نرم افزار فانگلیش

آموزش

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *